| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 15 si vreau sa ma apuc de sala am 1.73 si aprox 60kg as vrea si eu un program de 5 zile pe saptamana cu exercitiile pe care le pot face dar sa nu imi incetineasca cresterea sau mai rau sa mi-a opreasca! astept raspunsurile voastra multumesc mult.alex

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| babykeykey a răspuns:

Nu vrei tu mai bine sa astepti un an-doi? sa ajungi cel putin la 1, 75? si dupa poti face sala cat vreihappy

Uite ceva dragut dar nu stiu daca asta vrei.Incearca pilates 8 minutes ABS workout. Te ajuta sa-ti tonifiezi abdomenulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id meu :andu_boy94

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id meu andi_boy 94

| elyos a răspuns:

Da-mi un id de mess ca te ajut eu!

| andu_8718 a răspuns:

Andu_boy94 pentru elyos