| CaooChipi1994 a întrebat:

Salut.

Am 16 ani 1.72 inaltime si 58 kg
Mezomorf si nici o boala laughing.

Fac lupte de aproximativ 5 ani si as vrea sa iau niste proteine pentru masa musculara.

Daca ma puteti ajuta cu un nume de supliment bun v-as fii foarte recunoscator.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dollaru a răspuns:

Manaca toate tipurile de seminte sanburi de nuca seminte floarea soarelui etc. sunt cele mai bune proteine naturale iar ca medicamentatie si eu iti recoman cosultul unui medic, si iti mai recomand sambur de nuca cu miere de albine is cele mai bune proteine naturale (asa in afara zilelor din naintea concursului ca stiu ce inseamna sa faci slabire ca am si eu 7 ani in sala de lupte greco-romanewinking )

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate suplimentele le iei numai la indicația medicului, să-ți fie foarte clar!
Pa, pa.

| Cosmin86 a răspuns:

Optimum nutrition - whey gold
Muscletech - cell tech