| Sj_Sheba_1998 a întrebat:

Am 16 ani si in ultima vreme fac des atacuri de panica din nici un motiv anume ajungand la spital de cele mai multe ori. Acolo mi.au zis ca am lipsa de calciu si magneziu si dufar de anxietate. Problema e ca de cateva zile simt dureri sau fulgeraturi in diferite parti ale pieptului,o apasare ciudata,uneori si in spate, dureri de membre superioare si de maxilar. Toti mi.au zis ca aceste simptome proovin de la lipsa de calciu samd dar mereu ma panichez crezand ca e vorba de un infarct. Stie cineva daca e posibil asa ceva? Am facut ekgul si aiesit normal.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe tine trebuie să te vadă medicul psihiatru pentru un tratament specific.
Ai mai multă încredere în tine, nu ești bolnavă.
Pa, pa.

1 răspuns:
| Denisuca10 a răspuns:

Eu nu cred. Dar trebuie sa intrebi un medic asa ceva.Nu lua paraerea mea ca un raspuns neaparat corect. Te rog din suflet.