| denys2 a întrebat:

Salut am 16 ani si inca am viermi intestinali, este ceva normal la varsta asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Viermii intestinali sunt paraziti ce nu au ce cauta in corp!
Cu tratament, poti scapa relativ repede de ei.

| Ionute2018 a răspuns:

Nu,nu cred ca e normal însă consulta un medic pentru ati propune cateva tratamente si regim alimentar si ai sa scapi! singur nu prea ai cum