| Corsi a întrebat:

Am 18 ani și am fimoza deoarece pot decalota doar când penisul este în stare flasca. Când e în erecție doare rău și pielea nu permite. Știe cineva care este prețul aproximativ unei operații la adulți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Omule, de regula interventia e foarte usoara. Daca ai asigurare medicala, nici nu trebuie sa platesti.

| MasterDisk a răspuns:

2000 de euro, se poate face doar in Estonia....si eu am avut, noroc de parintii mei bogati.