| eumisu a întrebat:

Am 19 ani si am astigmatism de -6 la ambii ochi. Am fost la control la doctorul specialist Dorin Chiselita din Iasi si mi-a spus ca pot face operatia doar ca intr-un an, timp in care au loc investigatiile necesare sau observa diverse schimbari care nu ar trebui sa aiba loc. Ideea e ca s-a exprimat astfel " poti scapa de ochelari" dar eram atat de panicat incat nu am reusit sa-l intreb daca definitiv sau nu. Stie cineva daca este posibil acest lucru si ce cost are operatia aceasta la domnul profesor? Orice raspuns mi-ar fi de ajutor! Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Eu din cate stiu pretul operatiei este situat undeva la 1000 de dolari, si da scapi definitiv de ochelari.