| Babuschi_Robi_1999 a întrebat:

Salut, am 22 de ani și nu m-a durut niciodată capul, aveți idee de ce? Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NunuNini a răspuns:

Pentru ca esti sanatos "tun". Fii multumit de asta. Si, sanatate in continuare!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Materialul bun. Vei avea timp toata viata.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca esti sanatos!

| DascaluIoan a răspuns:

Dacă pui acest simptom pe Google, probabil o să găsești ca diagnostic o formă rară de cancer.