| gazaru a întrebat:

Salut.Am 50 de kg si 1'70 inaltime.Sunt slab slab sau normal.E bine? Eu zic ca sunt slab slab.Ce trebuie sa mananc sau sa fac ca sa ma mai ingras.Eu vreau sa fac muschi dar nu stiu cum...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nu esti "slab slab" la virsta... Ca doar nu ai peste 40 de ani. Greutatea este si in functie de virsta, nu numai de inaltime! Muschi se fac la sala.

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Eu am 1.74 si 70 kg :\. in ianuarie aveam 54. deci se poate ingrasa, trebuie doar vointa. 6 mese pe zi, cam din 2 in 2 ore mancam, 4 antrenamente la sala facute dupa programul antrenorului meu. la orice sala gasesti pe cineva sa te ajute, si cu mancarea, trebuie vointa sa bagi toata farfuria (continutul) in tine. am un strat adipos si dat faptului ca nu pot face cardio, dar e mic si nu ma deranjeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru fundita.