| LoveSleep a întrebat:

Am avut mereu probleme cu memoria. Cand eram mic, mergeam pana undeva si uitam de ce am ajuns acolo. In momentul de față dau răspunsuri diferite la întrebarea "Cati ani ai?" pentru ca nu reusessc sa-mi amintesc cati ani am avut ultima data cand am avut aniversarea. Si nu vreau sa se vada ca calculez ca pare ciudat sa nu raspund pe loc. Si nici nu le am cu matematica. Sunt un fel de Wentworth Miller in Fox River fara tatuaje. Are cineva problema asta? De mentionat e ca tin minte lucrurile care cred ca sunt importante. Si stiu ca e normal sa uiti ce nu crezi ca e important, dar cred ca am trecut putin de normal. Vreo idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

La ce sa ne chinuim sa-ti dam idei?
Oricum, le vei uita

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stiam eu ca sunt mai multi...
Deci inseamna ca ai undeva peste 20 de ani.

| BuLaNNNeL a răspuns:

laughing) ajungi usor usor (mai repede decat credeam eu) la vorba mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca nuci in fiecare zi timp de cateva luni o mica imbunatatire se va vedea

| Kuroo a răspuns:

Am uitat ce voiam sa scriu...