| Ștefănuț_Ştefan_1995 a întrebat:

Salut, am avut piciorul in ghips de la o entorsa 2 saptamani si mi l-am scos ieri si parca nu mai stiu sa merg, merg de parca as avea piciorul in ghips si oricat as vrea sa merg normal nu pot e si amortit ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Darius123456 a răspuns:

Du-te acolo unde ti-au pus si scos gipsul si intreaba ca iti zic ei

| Pelea_Maria_1996 a răspuns:

Si eu am trecut prin asa ceva cu rolele...