| AnonymousCLL a întrebat:

Am avut piciorul în ghips timp de 4 săptămâni și ultimele două degete de la piciorul stâng le-am avut rupte.Acum am scos ghips-ul, dar laba piciorului este cam vânătă, iar când vreau să calc mă doare tare călcâiul, știți cum să fac să nu mai doară?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Alexalina a răspuns:

Mai du-te pe la medici
CHIAR ÎMI PARE RĂU DE TINE. SPER SA TE FACI BINE
Și eu am fost așa dar doar cu genunchiul și nu așa rău dar m-am dat cu crema (gel). În cazul meu am folosit Sindolor poți încerca și tu