| Moonlight15 a întrebat:

Am avut un contact cu prietena mea mai "hard",ea terminandu-ma cu mana,tot mai "hard"(va rog sa imi scuzati unele cuvinte). Toate bune si frumoase, facut dus si cand sa ma sterg am observat ca penisul este umflat,nu ma doare,pot decalota complet, nu am dureri la urinare sau ceva doar ca este umflat destul de tare. De la sex este? Am cam exagerat in zilelea astea si mna... M.am dat cu un gel anti inflamator. Trece de la sine sau trebuie sa consult un medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Trece de la sine. Am patit.

| Moonlight15 explică (pentru mentholinks):

Cu ce te.ai dat man? Sau ai lasat.o asa? In cat timp a trecut?

| mentholinks a răspuns (pentru Moonlight15):

Tiam trimis si mesaj, probabil merge mai greu. 2-3 zile, trecut de la sine, n-am folosit nimic.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Urgent la medic!

| EraserHead a răspuns:

Trece de la sine. big grin