| turculet a întrebat:

Am colacei, am incercat sa fac ceva sport, dar acum ma dor...cel putin asta imi da impresia...ca ma dor colaceii. Stiu ca suna stupid, dar ce ar putea insemna? O fi vre febra musculara? Sa astept sa treaca sau sa continui cu exercitiile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai febra musculara! Poti sa continui daca vrei sau daca nu, nu! Nu se intampla nimic. Daca continui iti trece mai repede febra musculara...

| aimullah123 a răspuns:

Da, e febra musculara. Poti sa continui dar sa ai in vedere sa ai si tu o zi de pauza intre zilele de antrenament, daca faci sala.