| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,am cumparat de la o farmacie naturista fiole cu Ginko Biloba, Ginseng si Royal Jelly.Pe prospect scrie sa iau dimimeata, inainte de micul dejun o fiola cu apa calduta. Daca sunt printre voi care ati luat asa ceva, cata apa trebuie mai exact?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu am avut, dar nu le-am luat cu apa :/