| DauPuternic a întrebat:

Am de ceva timp o oarecum durere, cand ma intind simt un fior pe la lombar. Nu ma doare spatele pot sa fac orice, dar pur si simplu cand ma intind ma ia un fior.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este afectat nervul sciatic de o tasare a interdiscurilor vertebrale în zona lombară.

| DauPuternic explică (pentru sadrian46):

Si un sfat ceva? Este de rau trebuie sa ma duc rapid la medic?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru DauPuternic):

Ca să nu se agraveze treptat, să faci o radiografie a zonei să vezi cum stai, la recomandarea medicului.