| Lukasz a întrebat:

Am din nastere un fel de umflatura in partea dreapta a capului, cand pun mana pare a fii un drum in mijloc, si 2 parti de piele mai "crescute" ca si cum ar fi un drum, ca si cum ai merge prin mijlocul la doi pereti. Daca apas putin ma doare ingrozitor, iar sus mai am o zona, in care daca dau cu unghia, nu simt nimic, parca am ceva crescut acolo. Mama mi-a zis ca a mers cu mine la medic cand eram mic din cauza asta, si a zis ca asa sunt eu, asa sunt crescute oasele si nu sunt la fel in ambele parti ale capului. Problema e ca uneori ma doare in zona aceea si nu stiu de ce cand apas ma doare. Pot pati ceva pe viitor?
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| emipenet a răspuns:

Salut! Nu nu poti patii nimic, asa este corpul tau, adica, asa am si eu, un cerc pe obrazul stang
nu te ingrijora de asta, nu este nici o problema
funda?