| lexu23 a întrebat:

Am doua intrebari. In cat timp iese THC-ul din corp si se afla la analize? Peste 9 zile am analize de sange si de aia intreb. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Osneros a răspuns:

Daca te stresezi nu iese mai repede.

Si care-i-a doua intrebare?

| lexu23 explică (pentru Osneros):

A doua intrebare este daca se afla la analize

| Dandinelle a răspuns (pentru Osneros):

Poate daca se streseaza, transpira, elimina toxinele.who knows.big grin

| RaAlexandra a răspuns:

Daca,consumi des iese la 21 de zile cantitatea se înjumătateste dupa 2 zile si ceva