| Alexandru2753 a întrebat:

Salut, am facut 16 ani si de cand cu caratina am o problema, nu stiu cum am crescut. Nu stiu exact cat am dar am intre 1.88 - 1.89 pe acolo mi se pare exagerat de mult la varsta pe care o am. Nu stiu ce sa mai fac, sunt extenuat si suparat, nu imi place deloc. Toata lumea cred ca se va uita la mine... si eu care ieseam afara de dimineata pana seara acum nici nu mai am incredere in mine. Orice sfat ma poate ajuta multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Mergi la doctor intai de toate.

| Anonima163333 a răspuns:

Nu o sa mai cresti mult, dar atingi 1.90
Mergi la un doctor, ca sa te linistesti.
Acesta stie cel mai bine!