| nicu64 a întrebat:

Salut! Am făcut ieri niste sărituri de pe loc in lungime, pentru proba sport de la politie si acum simt dureri foarte puternice in partea de jos a abdomenului cand ma forțez.Cel mai probabil este o întindere,nu are cum sa fie apendicita.
Întrebarea este:ati pățit vreodată la fel? Daca da, cat timp durează refacerea? Peste cateva zile am admitereacrying(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| camda a răspuns:

Cel mai probabil este o intindere. Din pacate nu trece foarte repede si doar cu repaus. NU forta ca sa nu se intinda si mai tare si....mult succes la admitere (da cu Diclofenac crema pe locul respectiv de 2 ori pe zi)

1 răspuns:
| Davidutz777 a răspuns:

S ar putea să fie vorba despre hernie!