| Edy_9245 a întrebat:

Am fost ieri in parc si m-am urcat pe niste chestii in care trebuie sa iti tii echilibrul. Am cazut si am venit cu partea ochiului de "sfoara" aceea groasa. Acum am partea de jos a ochiului rosu. Ce pot face sa treaca mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| diapopa a răspuns:

Daca te doare tare ar fi indicat sa mergi sa te vada un medic. ca sa fii sigur ce ai asta ar cam fi singura solutie.
sper ca am fost de ajutorwinking

| Edy_9245 explică (pentru diapopa):

Faza e ca nu ma doare. Doar ca e acea forma de coaja, rosie

| diapopa a răspuns (pentru Edy_9245):

Pe ochi sau sub ochi?
totusi eu chiar iti recomand sa mergi la medic, asa ar fi cel mai bine!
funda?winking