| Hgiddgjjhv a întrebat:

Salut, am fost ieri la stomatolog si mi-a zis ca mi-a pus o vata la masea ca sa omoare nervul azi, adica a doua zi mi s-a umflat gingia si s-a innegrit si ma doare rau, am programare peste 4 zile. Ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Porcusorul a răspuns:

Intereseaza-te unde sunt cabinete care ofera servicii de urgenta si prezinta-te la un stomatolog pentru a vedea care e problema. In anumite orase si la UPU sunt servicii stomatologice de urgenta, trebuie doar sa vezi daca si in orasul tau exista astfel
de servicii sau va trebui sa mergi la un cabinet privat.