| Wordofthat999999 a întrebat:

Am fost la farmacie si i-am spus farmacistei sa-mi recomande niste vitamine ca sa ma ingras si am cumparat multivitamine si minerale "SunVita gold ", ingrasa? A incercat cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De la multivitamine nu te ingrasi, dar iti vine pofta de mancare si veo manca mai mult, care se va depune pe tine.

| RAY a răspuns:

Vitaminele nu ingrasa honey doar mancarea, vitaminele dau pofta de mancare mai mare

| Violleta2022 a răspuns:

Vitaminele nu ingrasa, doar mancarea ingrasa!
Degeaba bagi vitamine in tine, daca nu manaci mancare cu calorii multe!

| denisamihaela a răspuns:

Vitaminele nu au rolul de a îngrașă, ci de a aduce un aport de minerale în corpul tău. Așadar cred ca dacă vrei sa te îngrași nu SunVita Gold te va îngrașă ci regimul tău de viata.
Poți lua SunVita Gold ca supliment alimentar, după o masa consistenta.