| Kassiana1999 a întrebat:

Salut, am gasit ceva interesant in niste icre si sunt interesata sa stiu ce ar putea fi. Orice raspuns ar fi bun, mersi.
https://linksharing.samsungcloud.com/vG4x8Gx0yHiO. Aici e un link sa vedeti poza, nu stiam altfel cum sa o pun. Mersi.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E o scama cazuta PE pasta de icre.
Probabil a cazut DUPA ce pasta a fost pusa in cutie (este prea curat sa fi fost in amestecul pasei).
O indeparezi cu varful unui cutit sau lingurita, iar restul le poti manca.

| Kassiana1999 explică (pentru Bula):

Era in amestec. E peste tot in amestec. Punctuletele negre.

| Violleta2022 a răspuns:

Este ok! Sunt firisoare de la invelisul pungutei care tinea icrele, deci sunt organice si comestibile.
Indeparteaza-l totusi si mananca cu placere!

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu imi dau seama ce ar putea fi. Ar putea fi ceva de la o alta linie de producie de pe acolo si a scapat in asta, o scama sau ceva naspa. Eu de obicei nu risc cand vad asa ceva. Prefer sa stiu ca am aruncat 5 lei la gunoi si nu ma doare stomacul.