| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Am început să fac burtă, am 22 de ani și 1.80 înălțime. Am renunțat la fumat și nu prea am avut grijă cu mâncatul, însă doar abia se formează, prin tricou se vede puțin, dacă trag puțin burta e la loc. Sfaturi? La sală nu merg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Mananca mai putin.

| NisipLaMare a răspuns:

Fara bere si fainoase.

| ReddY25 a răspuns:

Faci foameahappy

| Caro34 a răspuns:

Of, of, nu mai esti "tanar flacau"! Ai grija la mancare, orele cand mananci, apoi aer curat, plimbari lungi, lichide multe, ganduri pozitive si scopuri marete! Numai bine!