| Bikerul a întrebat:

Salut, am inceput sa iau creatina monohidrat de vreo 2-3 zile si de cand am inceput cu creatina se aud zgomote foarte tari din burta in special din partea dreapta, nu am mai patit sa se auda asa tare, este datorita creatinei sau e vreo alta cauza, digestie etc? Sper ca nu este vreo problema la ficat sau ceva.
astept un raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| VasilicaPuscas a răspuns:

Salut, ce varsta ai? De obicei zgomotele sunt cauzate de flatulatie, adica de pârțuri.

| Bikerul explică (pentru VasilicaPuscas):

Nu am gaze
zgomotele sunt foarte puternice, nu am mai avut asa

| Bikerul explică (pentru VasilicaPuscas):

18ani

| VasilicaPuscas a răspuns (pentru Bikerul):

Pai nu mai lua si ai scapat de problema. Oricum, mai asteapta putin pana sa bagi suplimente. Iti termini ficatii de tanar.