| Cosmin38384 a întrebat:

Salut! Am inelarul si mijlociul lipite la picioare. E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Poti sa ne arati si noua?

| Cksihja a răspuns:

Da dacă stai lângă o apă și dacă îți place să înoți. În rest dacă nu te deranjează nu-i nimic, evolutiv se spune că în viitor oamenii vor avea degetele lipite la picioare.

Răspuns utilizator avertizat
| PringAloe a răspuns:

Salut, Nu este ceva normal, din pacate mai sunt persoane care se nasc cu afectiunea asta, afectiunea de care suferi se numeste Sindactilie sau simplu spus degete lipite, este o afectiune care nu afecteaza sanatatea ci mai mult estetic, ea se rezolva doar prin operatie.
Ca sa aflii mai multe despre aceasta afectiune poti cauta pe internet mai multe despre Sindactilie

| pepsiics a răspuns:

Salut! Poți face operație când crești mai mare dacă vrei, deci nu te speria!