| crysty1222 a întrebat:

Salut.
Am nevoie de o adeverință de la medicul de familie pentru școala de șoferi. Problema este că nu am medic de familie. De unde aș putea scoate adeverința respectivă? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te duci la o clinica privata din orasul tau, platesti consultatia si eliberarea adeverintei si rezolvi problema.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Adeverinta fara datele de la medicul de familie nu este valabila. Te poti inscrie la un medic de familie si primesti adeverinta.

| vmalex21 a răspuns:

De la orice policlinica.Si eu am fost in aceeasi situatie, m-am dus undeva si am primit-o pentru 20 de lei.