| Ilie_Robert_1991 a întrebat:

Am niste cosuri pe penis. Sunt aceeasi culoare ca cea a pielii. Nu dor. Si mai am niste bubite mici albe pe pielea de langa capul penisului. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi al un medic de boli dermato-venerice si iti va spune el.

| Kogaion a răspuns:

S-ar putea sa fii infectat cu HPV

| Ilie_Robert_1991 explică (pentru Kogaion):

rolling on the floor))) prost esti taci macar

| GraveDigger91 a răspuns:

Fp

| Yh a răspuns:

Ce spui sa mergi la un doctor?