| XYZsnick a întrebat:

Salut, am o amorțeală ușoară la un san pe parte exterioara, a început cu furnicaturi usoare, care mai dispăreau.(Sunt baiat) ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De la nevragie intrcostala, junghi intercostal, in ultimele zile ce activitati fizice ai facut? uite eu am ridicat greutati iar a doua zi am avut toata ziua intepaturi in piept la miscare mai pot fii arsurile la stomac

| XYZsnick explică (pentru RAY):

Am făcut 10 flotari inainte

| RAY a răspuns (pentru XYZsnick):

De asta, inainte de flotari puteai sa te inclazesti

| RAY a răspuns (pentru XYZsnick):

Simti durere doar la miscare da?

| XYZsnick explică (pentru RAY):

Nu e durere, e amorteala.