| anonim_4396 a întrebat:

Am o catelusa, a fatat pentru prima oara, a avut 6 pui in burta dar doar 2 au putut iesi si unul dintre ei mort. Restul 4 au ramas in ea. Dimineata urmatoare am dus-o la doctor, a fost operata ca sa scoata puii din ea, (toti au fost morti) si i s-a scos si uterul si ce mai e pe acolo. Pe scurt a castrat-o. Acum e oarecum bine, dar nu vede cu ochiul drept. Care ar fi cauza? Stie cineva?

11 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

De unde știi că nu vede? Cum ai observat asta?

| daidaidaida a răspuns (pentru ancaval):

La cel fara probleme are reactie si la celalalt nu

| ancaval a răspuns (pentru daidaidaida):

Și medicul a văzut?

| daidaidaida a răspuns (pentru ancaval):

Asta a aparut dupa ce a fost adus acasa

| ancaval a răspuns (pentru daidaidaida):

Și, alte simptome?

| daidaidaida a răspuns (pentru ancaval):

Nu am vazut

| ancaval a răspuns (pentru daidaidaida):

Secreție la ochii? Ochiul roșu? Mic?

| Robertandrei4858 a răspuns:

Daca il tine inchis posibil sa fi fost lovita in timpul interventiei, daca lacrimeaza va fi bine

| daidaidaida a răspuns (pentru Robertandrei4858):

Il tine deschis. si i s-a format un strat mic de urdoare peste ochi

| Robertandrei4858 a răspuns (pentru daidaidaida):

Sterge-l finut si ai mai multa graja, poate avea un episod traumatic

| daidaidaida a răspuns (pentru Robertandrei4858):

Adica?