| JakeS12 a întrebat:

Salut, am o intrebare. Ar trebui sa ma ingrijoreze faptul ca partea stanga adica parte cu degetul mijlociu de la palma mea stanga a inceput sa ma doara cand o misc in anumite pozitii? Nu stiu exact daca mi s-a sucit vreo vena sau ceva de genul, dar pot sa va spun cum a ajuns mana sa ma doara cand o misc in anumite pozitii. Deci stateam pur si simplu pe scaun la PC intr-o pozitie de Lotus si de obicei obisnuiesc sa-mi tin pana sub picior si de data asta nu am tras mana cu grija ci am tras-o putin mai tare si mana mea a facut un mic poc, adica imaginati-va ca va intindeti si auziti pocnituri de genul, oricum si dupa ce mi-am scos mana de sub picior a inceput sa ma doara continu, chestia asta nu mi s-a intamplat de mult, as putea spune acum cateva ore, oricum as vrea sa stiu daca ar trebui sa vad un medic sau daca e ceva care dispare in cateva zile. Multumesc (SCUZE PENTRU ROMAN)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Bravo, ne făcuși să ne ingrijorăm

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medicul de familie! El te va trimite la specialist si as vei afla ce ai. Pe aici nu "bantuie" medici.

| JakeS12 explică:

Nu mai conteaza, mi-a pocnit mana inca odata cand am incercat sa o mis din nou si nu mai simt nici o durere, oricum multumesc!

| sierra1 a răspuns (pentru JakeS12):

Bravo, ne făcuși să ne ingrijorăm