| yulyan32 a întrebat:

Salut,am o intrebare
deci am niste dureri in partea stanga a pieptului,la inima, insa nu sunt puternice, doar ma supara putin pentru 5 secunde, dar problema este ca la un interval de cateva minute iar ma ia durerea pentru 5 secunde si tot asa.stie cineva care este problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Acestea pot fi simptomele unui preinfart....Eu zic să consulţi cât mai repede un specialist.Nu te juca cu durerile de inimă.

| yulyan32 explică:

Multumesc...dar mi-a trecut si nu mi-a mai facut probleme. sper sa nu fie nimic grav