| Olga12 a întrebat:

Salut am o întrebare legat de eco slim ( sunt niște pastile pentru slăbire ). Vreau sa întreb dacă sunt permise pentru copii de 14 ani în sus

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexandruuu88 a răspuns:

Buna,orice tableta de slăbit nu se administrează sub varsta de 18 ani.

1 răspuns: