| tespargfraere a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata, mentionez ca am 15 ani, de ceva timp am observat ca mi-au aparut niste bubite albe pe glandul penisului, precizez ca eu cand ma spal pe penis nu-mi ating glandul, deoarece ma ustura. Credeti ca are vreo treaba igiena glandului cu bubitele acelea? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Stefan2266 a răspuns:

Poate parintii stiu ei mai bine decat acest TPU. Intreaba-i pe ei!

| Stefan2266 a răspuns (pentru Stefan2266):

Da, poate fi, in cele din urma, cred.