| HourMind a întrebat:

Salut,am o intrebare, vreau sa imi iau un monitor curbat de 27 inch si nu stiu daca sa il iau sau nu ca am auzit lume spunand ca orbesti repede de la un monitor curbat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| NoBodyOriginal a răspuns:

Ecranul curbat are aceleasi efecte ca si ecranul normal doar ca e mai mare. sunt totusi 27".