| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica mare problema.
Dintele mare,din stanga ma cam doare.
Aseara am mancat popcorn si mi-a intrat o chestie din aia intre dinti, dar am scos-o.Gingia ma doar putin prin zona...Si nu prea pot atinge lucrurile de acel dinte...
O sa-mi treaca? sad
Sunt cam ingrijorat... sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| matrix100 a răspuns:

Am patit si eu ce spui tu, in cateva zile esti ca nou, stai linistit happy

1 răspuns:
| liviuxd a răspuns:

Ar fi bine sa te duci la dentist sati soata dintele cit mai repede ca daca mai stai gingia se poate umfla si o sa te doara mai tare