| sandamarin a întrebat:

Am o perioada in care nu prea am voie sa ma ridic din pat, asa ca foarte mult timp stau fie ma joc, fie citesc. Dar cea mai mare problema este ca dupa 3 zile de stat in pat nu mai reusesc sa dorm. Ce as putea face ca sa pot sa inchid si eu un ochi macar noaptea. Incep sa ma urc pe pereti, sa nu mai am stare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți face gimnastică din poziția culcat.