| Muraru_Vladut_Stefan_1996 a întrebat:

Salut.
Am o problema.Am 178 cm inaltime si o greutate de aproximativ 56 de kg. Nu pot sa mai pun kg pe mine nu pot sa depasesc 68 de kg. Este vreo problema sau pur si simplu corpul meu nu doreste sa fie mai greu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexandra72113098 a răspuns:

Depinde si de varsta. poti avea probleme cu tiroida. iti recomand sa te duci la un endocrinolog, sa iti faci niste analize si iti spune el daca ai vreo problema sau nu

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

De ce ar fi o problemă? Alții ar da o avere să fie supli