| DominicxD a întrebat:

Am o problema. Cand urinez ma ustura si cand nu urinez si este de neinsuportabil. Ce sa fac? sau De la ce sa ma usture? mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie urinara. Du-te la medicul de familie pentru analize si tratament.

| ion2015 a răspuns:

Ai o infectie urinara, mergi la medic!

| Lorien_2084 a răspuns:

Ori vreo infectie urinara, ori, mai rau, BTS. Daca nu vrei medic, incearca Uricol si Renostim.

| foxi a răspuns:

Ar trebui mai multe detalii! Infectie uro-genitala e sigur, dar natura o stabileste dr. prin analize!

| Anileda a răspuns:

Ai o infectie.
Nu mai sta asa, fugi la doctor.
Pana atunci bea multe ceaiuri si nu umbla desculta.
Succes!

| IngerulNoptii a răspuns:

Po am auzit la emisiunea " Medicii" ca aceste sintome apar atunci cand este o infectie urinara.de preferat ar fi sa consulti un medic specialist sau in domeniu.winking Multa sanatate

| larrii a răspuns:

Ar putea fi de la rinichi... :-s du'te la farmacie si spune'i farmacistei ce ti se intampla si o sa iti recomande ea ceva. [scuzati exprimarea]

| ByBySwEetY a răspuns:

Pai depinde...big grin sunt mai multe motivewinking

cel mai sigur ar fi sa te duci la un medic.big grin

frunda?