| FloAlexG a întrebat:

Salut am o problema cu efortul fizic, nu pot sa fac mai nimic si cand ma ridic brusc după scaun imi bate inima puternic si o simt in gât, înainte aveam o viata foarte activă, dar de cand am văzut în ipohondria si in anxietate nu mai este la fel, muncesc in Olanda acum si sunt si cam stresat, am facut tot felul de analize ekg, radiografie la plămâni ecografia la inima, analiza la sânge control la plămâni, si totul este foarte bine, dar nu stiu ce sa ma fac cu toate astea ma simt tare îngrijorat si nu pot sa trec peste deloc, si la emoții mari doar asa e imi sare inima din piept un sfat va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Starea ta actuală este pe fond de stres. Recomandarea mea este Lycium. În maxim 15-20 zile, problema ta va fi de domeniul trecutului: http://aloeverybody.com/....../index.php - pentru comanda în țară.