| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am o problema cu penisul nu pot sa scot capul afara... adica pot doar cand "doarme" laughing dar cand e sculat nu pot. Astept un raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| H0lz a răspuns:

Am 13 ani si pot sa imi belesc penisul, daca o ai sculata si inca esti virgin, ata aceea te impiedica sa il scoti de tot pentru ca te doare. Cand vei face sex si ti-se va rupe ata vei putea sa belesti capul cand ti-se scoala. happy

4 răspunsuri:
| stpu a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Fimoză
Citeste acolo...
Apoi vorbeste cu parintii tai si mergi la medic.

| DmxSDoG a răspuns:

Esti virgin alt ceva nu se explica asa era si la mine pana acum nu mult timp laughing

| xRobert93 a răspuns:

Cati ani ai ma 12 mai asteapta sa cresti si vrei sa spui ca nu o poti beli si esti prea mic de aia

| AcS a răspuns:

Nu e nici mare, nici mica. big grin