| Knd9500 a întrebat:

Salut am o problema de 2 luni si ceva, eu sunt in Danemarca si problema mea a inceput acum 2 luni. Prima data era intr-o seara si a inceput sa ma înțepe in partea stânga in zona inimii am luat niste apa cu zahăr si mi-a trecut, iar de atunci seara cand ma pun in pat sa adorm parca nu imi ajunge aeru si imi vine sa casc într-una si ador foarte greu imi ia cateva ore. Va rog frumos sa imi Raspunsei daca știți cauza, momentan nu pot consulta un medic. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mikoyan a răspuns:

Inima nu doare in felul asta, durerile cordului nu sunt localizate, suferiti de o nevralgie intercostala.

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cauze pot fi multe, poate fi o raceala/oboseala/consum de cafea/tutun/energizante/cola.
Dar fara un control medical, nimeni nu isi poate da un diagnostic, fie el cat de minor.
O zi buna sa aihappy