| codx a întrebat:

Salut am o problema destul de grava!
Am 14 ani si vocea mea e foarte subtire si seamana ca vocea unei fete, cum o fac mai groasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

O sa ai o voice mai groasa peste cativa ani, esti inca mic de asta ai vocea subtire.

2 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Trebuie sa astepti. Simplu. Pana pe la 18-19 ani ai timp destul sa te dezvolti din toate punctele de vederewinking.