| Jake143 a întrebat:

Salut, am o problema dupa parerea mea ceva mai grav. Deci mainile mele troscnesc foarte tare adica chiar si cand strang pumnul toate oasele de la degete si de la incheietura imi trosnesc tare, nu ma doare doar ca e deja enervant si pocnesc chiar dupa 3-5 secunde. O fi o problema grava? Daca da ce fel de 'boala' e si ce poate provoca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Nu fi necajit.Tu esti Ironman!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te îngrijora, este "normal" în unele cazuri.happy

| BurteaSebastian a răspuns:

Daca zgomotele nu sunt insotite de durere, tumefactie, inrosire, deformare, atunci nu aveti motive sa va ingrijorati, in schimb daca se instaleaza durere locala, atunci ar fi bine sa mergeti la un medic (ortoped, reumatolog).