| Bolovan_Claudiu_1997 a întrebat:

Am o problema dureroasa. De cateva zile simt ca am un cos pe nas, dar locul unde e este umflat si rosu nu se vede nimic dar il simt eu ca este sub piele. Ce pot sa fac sa il scot ca ma doare foarte rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MariaLove90 a răspuns:

Stiu ce este.Nu e chiar cos, cred ca se face peste cateva zile.Mai bine te dai cu spirt si cand se face galben, cand vezi cosu, incearca sa-l spargi, vezi poti? daca nu, mai asteapta cateva zile, si sparge-l pana iese si sangele.Ca daca il spargi, si nu iese sangele, iarasi se mai face.

3 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Este un cos intern, stim ca este dureros, de obicei eu il lasam pina se vindeca singur. Nu trebuie sa atingi nasul cit il ai caci vei simti durerea.

| Eviix a răspuns:

Asteapta pana se face!

| 00SweetTweety00 a răspuns:

HEY :X ia-ti de la farmacie Baneocin si dati pe locul unde este umflatura love struck peste 2 zile maxim se va coace si il vei putea stoarce love struck Baneocinul va dezumfla si va vindeca,, rana`` love struck
Bafta ♥ te pup ♥ love struck