| MarcuPopescu a întrebat:

Salut, am o problema, îmi miroase anusul foarte tare...fac baie și de trei ori pe zi dar mereu îmi miroase.Chiar după ce ma spăl îmi pun boxerii precizez da de fiecare data schimb boxerii și după 5 min când verific miroase iar...Este un miros de transpirație foarte nasoala, ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Wow...nu am auzit asa ceva. Daca nu esti troll si chiar ai probleme, mergi la medic ca nu e ceva normal. Sigur nu ai gaze intestinale si nu iti dai seama ca le elimini?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa ai oxiuri, paraziti intestinali who know. mergi la medicul de familie si iti va da trimitere unde considera.