| FrancezuRN a întrebat:

Salut, am o problemă pe care o întâmpin de ceva ani, uneori mă doare câte un testicul ba cel stâng ba cel drept, dar atât de rău încât mi-se duce in sus, și când ating foarte puțin simt o înțepătură foarte puternică, nu mi-se umflă, dar nu știu ce este, am 18 ani!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Hmmm,nu sunt doctor, dar sunt baiat.As putea zice, ca ai racit, sau ai vreo infectie.Sau poate te-ai...prea mult laughing (nu, glumeam, nu cred ca e de aici). Probabil te-ai lovit pe acolo m-ai demult, sau noapte cand dormi ai stat prea mult pe unul dintre testicule.