| OvisOvidiu a întrebat:

Salut.
Am o senzatie ciudata in urechea dreapta de 1 ora.
Nu stiu cum sa explic, e ca si cum ai avea multe bucati mici de bomboane in gura si le sfarami, cam asa suna, sau poate mai concret ceva lipicios este un sunet inofensiv dar foarte enervant, uneori se opreste dupa incepe iar pentru cateva secunde...am verificat daca am ceara dar nu este..stie careva ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Este ceara lipita de timpan
Trebuie sa te speli cu apa calda de mai multe ori pana se topeste
Am patit-o si stiu cum este

| OvisOvidiu explică (pentru Caba_Ciprian_2000):

Ok, mersi pentru raspuns happy

1 răspuns: