| Andreeaioan115 a întrebat:

Salut am o talie subtire si picioarele sunt putin mai late, e bine sa ai o astfel de constitutie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Daca ai putina paranteza si nu esti cu picioarele in x este foarte bine.

| Violleta2022 a răspuns:

E bine pentru ce anume?
Ca mama natura ne-a facut diferiti, unii cu picioare groase, altii cu picioare subtiri, dar daca esti proportionala si nu esti grasa, atunci si aspectul tau exterior este placut.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Nu conteaza detaliile; important este sa fii sanatoasa si sa te simti bine "in pielea ta".

| tril a răspuns:

Da, e bine. Doar nu vrei sa fii un butoi pe doua bete (talie groasa si picioare subtiri).

Răspuns utilizator avertizat