| Marcelian43 a întrebat:

Salut, am observat ca atunci când aplec gâtul in jos, apare un mic nod, ca o cocoașa acolo de la statul pe scaun, calculator etc. Credeți ca se poate corecta? Daca da, cum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| maddog95 a răspuns:

Daca iti scoti vertebrele, sigur, se poate corectalaughing. Ii normal cand apleci capul sa apara, problema este cand incerci sa stai drept si se vede o cocoasa

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat